SLÍPKA TOUR 2022

Velkobílovičtí vinaři Vás srdečně zvou na druhý ročník akce Slípka Tour dne 27.8.2022 . 

Po loňském úspěšném úvodním ročníku, otevřou vinaři opět své sklepy a vinařství. Můžete se těšit na skvělou atmosféru a spoustu výborného vína. Průběh akce je

Večer v našem vinařství s cimbálovou muzikou 26.8.2022

Už v pátek 26.8.2022 (den před SLÍPKA TOUR) pro Vás bude v našem vinařství opět hrát skvělá cimbálová muzika MALINA. Těšit se můžete na spoustu výborného vína, jídla a příjemné posezení v prostorách našeho vinařství. Otevřeno od 17 hodin.

Rezervac

Ze sklepa do sklepa 2022

Už v sobotu 2. dubna můžete ochutnat nejen nová vína ročíku 2021 a speciální vína z AKÁTOVÝCH sudů v rámci akce Ze sklepa do sklepa. Otevřeno budeme mít od 11 hodin do 19 hodin. Těšíme se na Vás v nových prostorách našeho vinařství, které v mapce naj

DOPRAVA ZDARMA pouze do 20.6.2021

Nakupte v našem e-shopu a využijte tak poslední týden DOPRAVU ZDARMA na objednaná vína.

Léto se blíží a zásoby vína se budou určitě hodit. Vyzkoušejte například osvěžující růžové nebo naše vyhlášené frizzanté.

DEN MATEK 9. května

Nezapomeňte, že už tuto neděli 9. května slaví maminky svůj velký svátek. Udělejte mamince radost a kupte jí lahvinku (či karton :-D) skvělého vína. Vybírat můžete na ašem e-shopu. Pokud budete potřebovat, rádi Vám s výběrem pomůžeme. 

Slípka Tour 28.8.2021

Velkobílovičtí vinaři Vás srdečně zvou na první ročník akce Slípka Tour.

Snad Vám alespoň trošku vynahradí zrušení velmi oblíbené akce Ze sklepa do sklepa. My se na Vás už moc těšíme a věříme, že si to spolu pěkně užijeme!

 

Doprava ZDARMA prodloužena!

Kvůli stávající situaci jsme se rozhodli zaplatit dopravu našich vín i nadále za Vás. Vína můžete objednávat v našem e-shopu. Rádi Vám s výběrem poradíme. Stačí napsat nebo zavolat. 

Vína expedujeme nejpozději do 3 dnů od objednání, většinou je al

Ze sklepa do sklepa 2021 se ruší!

Letošní akce Ze sklepa do sklepa se bohužel kvůli aktuální situaci nebude v tomto roce konat. Moc nás tato situace mrzí, ale v rouškách by nám vínečko stejně tolik nechutnalo a zdraví je pro nás všechny prioritou. Pokud máte výlet do Velkých Bílovic

Doprava ZDARMA

Abychom Vám co nejvíce usnadnili nákup, dopravíme k Vám nyní víno bezpečně a ZDARMA! 

Za vinařem do Velkých Bílovic

V termínu 27.8.-2.9.2020 máte poslední možnost navštívit naše vinařství v rámci akce Za vinařem a užít si ochutnávku vín za zvýhodněnou cenu. 

Ochutnávka v Českém Těšíně

Pokud hledáte program na dnešní Den dětí,  vyražte do restaurace MAX. Kromě programu pro děti si zde můžete užít ochutnávku našich vín a poctivých goralských sýrů.  

Pokud Vas vina zaujmou, můžete využít dopravu ZDARMA v našem e-shopu.