Doprava až k Vám domů. 

 

Vína je možná objednat v balení po 6ti lahvích (1 karton). Menší množství bohužel není kvůli zvýšenému riziku rozbití možné objednat. Ujistěte se proto prosím, že celkový počet objednaných lahví je násobkem šesti. 

Vína odesíláme co nejdříve od doručení objednávky, většinou hned následující pracovní den. Na našem vínu si můžete pochutnat hned následující den. V případě náhlého vyprodání některého z vín, Vám hned po doručení objednávky zavoláme a domluvíme se na připadné změně či jiném řešení. 

K odeslání našich vín využíváme speciálních programů pro přepravu vína od společnosti Toptrans nebo Messenger. Obě tyto společnosti využívají avizaci zásilky pomocí SMS zdarma, proto Vás prosíme o zadání telefonního čísla u každé Vaší objednávky. Vína si můžete vyzvednout nebo přímo vybrat teké v naší nové prodejně ve Velkých Bílovicíh. Platba zde je možná hotově i kartou. 

Abychom Vám aktuální situaci alespoň trochu ulehčili, máte od nás až do odvolání dopravu po celé ČR zdarma. Kurýr Vám víno přiveze a předá. Samozřejmostí jsou rukavice a rouška. 

 

Platba

 

V případě převzetí zásilky v naší prodejně je platba možná hotově nebo kartou. 

Pokud si necháte víno poslat, můžete je zaplatit převodem na náš účet nebo platit tzv. na dobírku. Cena za dopravu je běžně 120 Kč/karton (6 ks lahví).

Z bezpečnostních důvodů je v této situaci možná platba pouze převodem na náš účet. Pokud bduete mít další otázky, neváhejte se na nás obrátit.