Objevte vína ročníku 2020

Mladá vína ročníku 2020 jsou tady! Sice jsme Vás letos trošku napínali, ale chtěli jsme Vám nabídnout jen to nejlepší z našich vinic. A to chce občas trošku trpělivosti. Objednávejte a využijte dopravu ZDARMA!

e-shop
Rodinné vinařství s dlouhou tradicí

Spojuje nás nejen láska k vínu a místu kde žijeme. Jsme rodina, ve které se víno dělá po generace  a stále nás baví a naplňuje.

Eshop
Speciální edice vín Old Wood

Limitovaná edice excelentních vín zrozených v našich nejstarších vinicích, vyrobená s maximální péčí a láskou.

Eshop-speciality
Výborná vína z Jižní Moravy

Ochutnejte poctivá vína z nejlepších vinic Velkých Velkých Bílovic. Poctivá práce a osobitý přístup ke každé odrůdě spolu s využitím moderních technologií dávají vzniknout těm nejlepším vínům.

Eshop
Doprava ZDARMA

Protože se nám bohužel opakuje situace z jara, rozhodli jsme se Vám alespoň trochu aktuální situaci zpříjemnit.  Od dnešního dne máte dopravu všech našich vín po celé ČR ZDARMA!

Nově otevřená prodejna

Zveme Vás do naší nově otevřené prodejny ve Velkých Bílovicích. Zastavte se pro lahvinku výborného vína a na skvělou snídani. Těšíme se na Vás! 

Kontakty
Tradiční vinný sklípek a penzion

Přijďte si k nám odpočinout a vychutnat si výborná moravská vína a lokální speciality v neformálním prostředí. Budeme se na Vás těšit už v květnu!

Kontakty

Vína z Velkých Bílovic - Jiří Rusnok

Dvě generace vášnivých vinařů

V naší rodině se dělá víno už od nepaměti. Když jsme se v roce 1995 rozhodli věnovat vínu naplno, věděli jsme, že nejdůležitější je pro nás dělat vína z vlastních hroznů. Proto jsme se během let vypracovali z původního 1,5 ha na dnešních téměř 13 ha vlastních vinohradů výhradně ve Velkých Bílovicích. Hrozny sbíráme ručně a při výrobě vína zohledňujeme charakter každé odrůdy. Můžeme Vám tedy nabídnout velmi rozmanitou řadu kvalitních přívlastkových vín, ze kterých si vybere každý.

Vlastní vinohrady, tvrdá práce, láska a pokora. To je náš recept pro vznik nejlepších moravských vín.

DEN MATEK 9. května

Nezapomeňte, že už tuto neděli 9. května slaví maminky svůj velký svátek. Udělejte mamince radost a kupte jí lahvinku (či karton :-D) skvělého vína. Vybírat můžete na ašem e-shopu. Pokud budete potřebovat, rádi Vám s výběrem pomůžeme. 

Více

Slípka Tour 28.8.2021

Velkobílovičtí vinaři Vás srdečně zvou na první ročník akce Slípka Tour.

Snad Vám alespoň trošku vynahradí zrušení velmi oblíbené akce Ze sklepa do sklepa. My se na Vás už moc těšíme a věříme, že si to spolu pěkně užijeme!

 

Více

Doprava ZDARMA prodloužena!

Kvůli stávající situaci jsme se rozhodli zaplatit dopravu našich vín i nadále za Vás. Vína můžete objednávat v našem e-shopu. Rádi Vám s výběrem poradíme. Stačí napsat nebo zavolat. 

Vína expedujeme nejpozději do 3 dnů od objednání, většinou je ale máte za tuto dobu už doma :-)

Více

Vinařství - prodejna, vinný sklípek a penzion.

Těšíme se na Vás!