Ze sklepa do sklepa 2022

Konečně jsme se dočkali a už 1. dubna 2023 se otevřou dveře i našeho vinařství! Opět v novém! Zastavte se ochutnat nová vína ročníku 2022 a naši specialitu - bílá vína z AKÁTOVÝCH sudů! Vína nakoupíte za neopakovatelné ceny! Těšíme se na Vás ve vinařství číslo 12. Vstupenky v předprodeji zde

koupit vstupenku
Rodinné vinařství s dlouhou tradicí

Spojuje nás nejen láska k vínu a místu kde žijeme. Jsme rodina, ve které se víno dělá po generace  a stále nás baví a naplňuje.

Eshop
Speciální edice vín Old Wood

Limitovaná edice excelentních vín zrozených v našich nejstarších vinicích, vyrobená s maximální péčí a láskou.

Eshop-speciality
Výborná vína z Jižní Moravy

Ochutnejte poctivá vína z nejlepších vinic Velkých Velkých Bílovic. Poctivá práce a osobitý přístup ke každé odrůdě spolu s využitím moderních technologií dávají vzniknout těm nejlepším vínům.

Eshop
Nově otevřená prodejna

Zveme Vás do naší nově otevřené prodejny ve Velkých Bílovicích. Zastavte se pro lahvinku výborného vína a na skvělou snídani. Těšíme se na Vás! 

Kontakty
Tradiční vinný sklípek a penzion

Přijďte si k nám odpočinout a vychutnat si výborná moravská vína a lokální speciality v neformálním prostředí. Budeme se na Vás těšit už v květnu!

Kontakty

Vína z Velkých Bílovic - Jiří Rusnok

Dvě generace vášnivých vinařů

V naší rodině se dělá víno už od nepaměti. Když jsme se v roce 1995 rozhodli věnovat vínu naplno, věděli jsme, že nejdůležitější je pro nás dělat vína z vlastních hroznů. Proto jsme se během let vypracovali z původního 1,5 ha na dnešních téměř 13 ha vlastních vinohradů výhradně ve Velkých Bílovicích. Hrozny sbíráme ručně a při výrobě vína zohledňujeme charakter každé odrůdy. Můžeme Vám tedy nabídnout velmi rozmanitou řadu kvalitních přívlastkových vín, ze kterých si vybere každý.

Vlastní vinohrady, tvrdá práce, láska a pokora. To je náš recept pro vznik nejlepších moravských vín.

SLÍPKA TOUR 2022

Velkobílovičtí vinaři Vás srdečně zvou na druhý ročník akce Slípka Tour dne 27.8.2022 . 

Po loňském úspěšném úvodním ročníku, otevřou vinaři opět své sklepy a vinařství. Můžete se těšit na skvělou atmosféru a spoustu výborného vína. Průběh akce je podobný oblíbené dubnové akci Ze sklepa do sklepa. Podrobnější informace najdete na webu www.velkobilovictivinari.cz.

Zpříjemněte si i páteční večer a přijďte si užít večer s cimbálovou muzikou v našem vinařství!

My se na Vás už moc těšíme a věříme, že si to spolu pěkně užijeme!

 

 

Více

Večer v našem vinařství s cimbálovou muzikou 26.8.2022

Už v pátek 26.8.2022 (den před SLÍPKA TOUR) pro Vás bude v našem vinařství opět hrát skvělá cimbálová muzika MALINA. Těšit se můžete na spoustu výborného vína, jídla a příjemné posezení v prostorách našeho vinařství. Otevřeno od 17 hodin.

Rezervace stolů na našem fb, telefonu 777 671 324 nebo na emailu info@rusnok-vino.cz

Vstupné 150 Kč. V ceně je sklenička i s prvním vzorkem našeho vínečka.

Akce se koná za každého počasí :)

Více

Ze sklepa do sklepa 2022

Už v sobotu 2. dubna můžete ochutnat nejen nová vína ročíku 2021 a speciální vína z AKÁTOVÝCH sudů v rámci akce Ze sklepa do sklepa. Otevřeno budeme mít od 11 hodin do 19 hodin. Těšíme se na Vás v nových prostorách našeho vinařství, které v mapce najdete pod číslem 12. Přijďte ochutnat a nakoupit naše vína za speciální ceny! 

Více

Vinařství - prodejna, vinný sklípek a penzion.

Těšíme se na Vás!