Objevte vína ročníku 2020

Mladá vína ročníku 2020 jsou tady! Sice jsme Vás letos trošku napínali, ale chtěli jsme Vám nabídnout jen to nejlepší z našich vinic. A to chce občas trošku trpělivosti. Objednávejte a využijte dopravu ZDARMA!

e-shop
Rodinné vinařství s dlouhou tradicí

Spojuje nás nejen láska k vínu a místu kde žijeme. Jsme rodina, ve které se víno dělá po generace  a stále nás baví a naplňuje.

Eshop
Speciální edice vín Old Wood

Limitovaná edice excelentních vín zrozených v našich nejstarších vinicích, vyrobená s maximální péčí a láskou.

Eshop-speciality
Výborná vína z Jižní Moravy

Ochutnejte poctivá vína z nejlepších vinic Velkých Velkých Bílovic. Poctivá práce a osobitý přístup ke každé odrůdě spolu s využitím moderních technologií dávají vzniknout těm nejlepším vínům.

Eshop
DOPRAVA ZDARMA pouze do 20.6.2021

Protože se nám bohužel opakuje situace z jara, rozhodli jsme se Vám alespoň trochu aktuální situaci zpříjemnit.  Využijte dopravu všech našich vín po celé ČR ZDARMA a udělejte si zásoby na letní večery!

Nově otevřená prodejna

Zveme Vás do naší nově otevřené prodejny ve Velkých Bílovicích. Zastavte se pro lahvinku výborného vína a na skvělou snídani. Těšíme se na Vás! 

Kontakty
Tradiční vinný sklípek a penzion

Přijďte si k nám odpočinout a vychutnat si výborná moravská vína a lokální speciality v neformálním prostředí. Budeme se na Vás těšit už v květnu!

Kontakty

Vína z Velkých Bílovic - Jiří Rusnok

Dvě generace vášnivých vinařů

V naší rodině se dělá víno už od nepaměti. Když jsme se v roce 1995 rozhodli věnovat vínu naplno, věděli jsme, že nejdůležitější je pro nás dělat vína z vlastních hroznů. Proto jsme se během let vypracovali z původního 1,5 ha na dnešních téměř 13 ha vlastních vinohradů výhradně ve Velkých Bílovicích. Hrozny sbíráme ručně a při výrobě vína zohledňujeme charakter každé odrůdy. Můžeme Vám tedy nabídnout velmi rozmanitou řadu kvalitních přívlastkových vín, ze kterých si vybere každý.

Vlastní vinohrady, tvrdá práce, láska a pokora. To je náš recept pro vznik nejlepších moravských vín.

Večer v našem vinařství s cimbálovou muzikou Malina 27.8.2021

Už v pátek 27.8.2021 (den před SLÍPKA TOUR) pro Vás bude v našem vinařství hrát skvělá cimbálová muzika MALINA. Těšit se můžete na spoustu výborného vína, jídla a příjemné posezení v prostorách našeho vinařství. Otevřeno od 17 hodin.

Rezervace stolů na našem fb, telefonu 777 671 324 nebo na emailu info@rusnok-vino.cz

Vstupné 150 Kč. V ceně je sklenička i s prvním vzorkem našeho vínečka.

Akce se koná za každého počasí :)

Více

DOPRAVA ZDARMA pouze do 20.6.2021

Nakupte v našem e-shopu a využijte tak poslední týden DOPRAVU ZDARMA na objednaná vína.

Léto se blíží a zásoby vína se budou určitě hodit. Vyzkoušejte například osvěžující růžové nebo naše vyhlášené frizzanté.

Více

DEN MATEK 9. května

Nezapomeňte, že už tuto neděli 9. května slaví maminky svůj velký svátek. Udělejte mamince radost a kupte jí lahvinku (či karton :-D) skvělého vína. Vybírat můžete na ašem e-shopu. Pokud budete potřebovat, rádi Vám s výběrem pomůžeme. 

Více

Vinařství - prodejna, vinný sklípek a penzion.

Těšíme se na Vás!