Pro Vás

Už se těšíte na návštěvu naší krásné Moravy? Určitě se zastavte se také v našem vinařství. Rádi vás přivítáme v naší nové prodejně, kterou jsme otevřeli ve Velkých Bílovicích. Večer pak můžete posedět v tradičním vinném sklípku a kromě našeho výborného vína si pochutnat také na tradičních specialitách. Útočištěm Vám bude náš penzion pro 16 osob v centru sklepní oblasti, který se může pochlubit svým vlastním vinným sklípkem, kde pořádáme ochutnávky pro naše hosty. Ochutnat u nás můžete vína suchá i polosladká. U nás si každý najde to své.

Pro firmy a obce

Všechna naše vína můžeme opatřit také logem Vaší firmy. Budete tak mít možnost využít víno jako daňově odpočitatelnou položku a zároveň jím obdarovat své kolegy, spolupracovníky či firemní partnery. Musí se jednat o tiché víno v hodnotě do 500 Kč bez DPH za láhev.
Rádi přijedeme naše vína představit také k Vám, například na firemní večírek.

Pro Gastronomii a vinotéky

Specializujeme se na výrobu kvalitních moravských vín, která mohou výborně doplnit skvělá jídla, ale také potěšit po náročném pracovním dni. Rádi Vám naše vína představíme na soukromé schůzce.

V případě zájmu s víny seznámíme také Váš personál či připravíme speciální ochutnávku pro Vaše zákazníky či spolupracovníky.